Profili i kompanisë - China AnRui Holding Group Co., Ltd

Profili i kompanisë

AnRui Holding Group Co, Ltd., Themeluar në vitin 2008 është një kompani grup i përfshirë në kushineta urning, trajtimit të ngrohjes, bluarje dhe Kuvendit dhe kushineta rëndë makine prodhimit me markë tona Luftës së Parë Botërore. Ne totalisht kemi 6 fabrika, duke përfshirë fabrikat e prodhimit të 3 duke mbajtur dhe fabrika kthyer, Përpunimi termik fabrikë, duke prodhimit pajisjet fabrika factory.Our janë të vendosura në Huangshan, Hangzhou, Hubei respektivisht. Si një profesionist kushineta topin brazdë të thellë prodhues, ne kontrollin e kualitetit tonë nga materiali, proces për të produktit përfundimtar. kushineta Luftës së Parë Botërore janë përdorur gjerësisht për motor, motor-automjeteve, sistemi transportues, ashensor dhe shkallë lëvizëse, pajisje shtëpiake, motor bërthamore dhe etj për të bërë botën rrotullohen pa probleme dhe të besueshme.


WhatsApp Online Chat!