Профил на компанијата - Кина Anrui холдинг груп копродукции, ООД

профил на компанијата

Anrui холдинг груп копродукции, Ltd., Основана во 2008 година е група компанијата се вклучени во лежишта urning, термичка обработка, брусење и собранието и лежишта мелење машина за производство со нашиот сопствен бренд Првата светска војна. Ние целосно 6 фабрики, вклучувајќи производство на фабрики 3 лого и претворање на фабриката, топлина фабрика третман, имајќи опремата за производство factory.Our фабрики се наоѓаат во Huangshan, Франција, Хубеи, соодветно. Како професионален радијални топчести лежишта производителот, ние го контролираме нашиот квалитет на материјали, процесот на крајниот производ. Првата светска војна лежишта се користат за мотор, моторните возила, подвижни систем, лифт и ескалатор, апарати за домаќинство, нуклеарната мотор и сл за да го направи светот ротирање непречено и сигурно.